صرافی آنلاین رمزارز
صرافی کامکس٫ خریدوفروش ارزدیجیتال٫

ارز دیجیتال موبوکس چیست؟

ارز دیجیتال Mobox یک پلتفرم بازی غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین برای کسب درآمد (P2E) است که بر روی زنجیره هوشمند Binance (BSC) کار می‌کند. پلتفرم بازی رمزنگاری Mobox دارای سه نوع بازی مختلف، همراه با توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و ویژگی‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) است. توکن بومی MOBOX برای خرید، فروش و تجارت محدوده Mobox NFT MOMO و شرکت در ماینینگ MOMO ضروری است. همچنین، توکن MOBOX ویژگی‌های جایزه را باز می‌کند و بازیکنان را قادر می‌سازد تجهیزات سطح بالا و دارایی‌های درون بازی را خریداری کنند.

ارز دیجیتال موبوکس

پلتفرم Mobox یک اکوسیستم رو به رشدی از بازی‌های رمزنگاری است. اولین مورد از این بازی‌ها Block Brawler، Token Master و Trade Action هستند. هر بازی از محدوده Mobox NFT و ارز دیجیتال موبوکس استفاده می‌کند. با این حال، هر بازی حالت‌ها و مکانیک‌های مختلف بازی را ارائه می‌دهد. بر این اساس، اکوسیستم بازی رمزنگاری Mobox به طیف گسترده‌ای از گیمر‌ها پاسخ می‌دهد. علاوه بر این، Mobox هم به علاقه‌مندان به ارز‌های دیجیتال و هم طرفداران بازی‌های سنتی پاسخ می‌دهد.

در این مقاله، ما قصد داریم عمیقاً اکوسیستم بازی رمزنگاری Mobox را مورد بررسی قرار دهیم. ما قصد داریم بازی‌های مختلفی را که این پلتفرم ارائه می‌دهد بررسی کنیم. بعلاوه، در مورد عملکرد‌های توکن اصلی موبوکس بحث خواهیم کرد. علاوه بر این، در مورد بازده، استخراج MOMO و روش‌های مختلفی که بازیکنان می‌توانند با نگه داشتن Mobox NFT برتری پیدا کنند، بحث خواهیم کرد.

ارز دیجیتال موبوکس

موبوکس چیست؟

ارز دیجیتال موبوکس یک پلتفرم بازی بلاک چین بازی برای کسب درآمد (P2E) است که عناصر مالی غیرمتمرکز (DeFi) و مکانیک تئوری بازی را برای ایجاد یک پلتفرم «GameFi» منحصر به فرد، رایگان و مبتنی بر جامعه ترکیب می‌کند. همچنین، موباکس توسط یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) اداره می‌شود که به موجب آن دارندگان توکن MBOX بومی و توکن veMBOX می‌توانند در مورد پیشنهاد‌هایی برای ایجاد تغییرات در پارامتر‌های پلت فرم رای دهند.

علاوه بر این، موبوکس در حال ایجاد یک متاورس بازی با اقتصاد غنی است که گیمر‌ها را قادر می‌سازد تا با انجام وظایف و ماموریت‌ها در طول بازی، درآمد غیرفعالی کسب کنند. همچنین، کاربران می‌توانند با استفاده از توکن‌های MBOX-BNB LP در استخراج نقدینگی شرکت کنند و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را برای کسب جوایز مختلف به اشتراک بگذارند. به علاوه، با جمع‌آوری NFT‌های کمیاب، کاربران می‌توانند پتانسیل درآمد خود را افزایش دهند.

به‌علاوه، بازیکنان امتیاز «قدرت هش» دارند که سرعت جمع‌آوری پاداش‌ها را تعیین می‌کند. با نگه داشتن گروه‌های خاصی از MOMO NFT با ویژگی‌های خاص، بازیکنان می‌توانند قدرت هش خود را برای بهینه‌سازی درآمد خود افزایش دهند. همچنین، نرخ هش بالاتر نبرد‌ها، تجهیزات و بازی‌های سطح بالاتر را باز می‌کند.

علاوه بر این، اکوسیستم بازی رمزنگاری Mobox یک پلتفرم غیرمتمرکز بازی برای کسب درآمد است که به بازیکنان برای مشارکت و مهارتشان پاداش می‌دهد. با بهره‌وری، ایجاد NFT، چندین جریان درآمد و گزینه‌های بازی، Mobox یکی از پروژه‌های بازی رمزنگاری برتر در اکوسیستم زنجیره هوشمند بایننس (BSC) است.

توکن موبوکس

توکن موبوکس، توکن کاربردی بومی اکوسیستم Mobox است. بر این اساس، توکن MBOX بخشی ضروری از مکانیسم‌های پاداش بازی‌سازی شده است و به عنوان یک انگیزه اقتصادی در سراسر پلتفرم عمل می‌کند. همچنین، توکن MBOX در حاکمیت پروتکل استفاده می‌شود. به این ترتیب، دارندگانی که توکن MBOX را در اختیار دارند، می‌توانند پیشنهاداتی را ارسال کرده و به آن رأی دهند تا تصمیم بگیرند که کدام بازی‌های جدید باید یکپارچه شوند و چگونه اکوسیستم باید توسعه یابد.

توکن موبوکس

علاوه بر این، بازی Mobox NFT دارای مکانیزم «خرید خودکار» برای محدود کردن عرضه توکن MBOX است. این مکانیسم از یک سری قرارداد‌های هوشمند برای بررسی میانگین قیمت توکن MBOX در طول ۷۲ ساعت استفاده می‌کند. همچنین، این مکانیسم دارای یک مخزن ذخیره بایننس کوین (BNB) است که در صورت کاهش قیمت کمتر از میانگین ۷۲ ساعته، برای تعویض توکن‌های MBOX استفاده می‌شود.

با نگه داشتن توکن موبوکس، کاربران می‌توانند آیتم‌های درون بازی، زمان نبرد اضافی، ارتقای سریع‌تر دارایی‌ها را خریداری کنند و در قرعه‌کشی جوایز درون بازی شرکت کنند. این به کاربران امکان می‌دهد تا با دسترسی به آیتم‌ها و منابع با کیفیت بالاتر، سریعتر در بازی‌ها پیشرفت کنند. علاوه بر این، توکن MBOX از استاندارد توکن زنجیره هوشمند بایننس BEP-۲۰ استفاده می‌کند. کشاورزی بازده

ارز دیجیتال Mobox از یک سری قرارداد‌های هوشمند به نام \”Crates\” برای ایجاد خودکار بهترین بازده از پروتکل‌های مختلف مالی غیرمتمرکز (DeFi) در سراسر اکوسیستم زنجیره هوشمند Binance (BSC) استفاده می‌کند. برای شروع، موباکس از چهار استراتژی تک توکن و هشت استراتژی توکن ارائه‌دهنده نقدینگی (LP) پشتیبانی می‌کند. کاربران می‌توانند نقدینگی را در قالب توکن‌های PancakeSwap MBOX-BNB LP در اختیار پروتکل قرار دهند. در عوض، کاربران روزانه جوایز ترکیبی MBOX دریافت می‌کنند.
امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) در حال تبدیل شدن به بخشی جدایی ناپذیر از بازی‌های بلاک چین است.

بازار MOMO NFT

ارز دیجیتال Mobox NFT Marketplace یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) برای خرید و فروش توکن‌های غیرقابل تعویض MOMO (NFT) است. بازار غیرمتمرکز دارای هزینه‌های خرد و رابط کاربری یکپارچه (UI) است. همچنین، برای معامله MOMO NFT‌ها نیازی به لغو سهام نیست.

MOMO

وقتی بازیکنی MOMO NFT خود را در بازار فهرست می‌کند، نرخ هش آن MOMO از نرخ هش کلی آن بازیکن کسر می‌شود. با این حال، وقتی بازیکنی یک MOMO NFT را از بازار خریداری می‌کند، نرخ هش کلی او افزایش می‌یابد. علاوه بر این، سیستم باندل امکان فروش چندین MOMO NFT را به طور همزمان در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد و در هزینه حجم بازیکنان صرفه‌جویی می‌کند. پنج درصد از هر کارمزدی که از فروش NFT دریافت می‌شود، به سیستم Mobox Buyback و Burn تعلق می‌گیرد. بازیکنان همچنین می‌توانند مجموعه MOMO NFT خود را با حداقل یک دلار در روز اجاره دهند.

MOMO ماینینگ

ماینینگ MOMO‌ها توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) هستند که مختص پلتفرم بازی ارز دیجیتال موبوکس هستند. هر MOMO NFT دارای یک \”Token KEY\” منحصر به فرد است که دارندگان را قادر می‌سازد قفل صندوقچه‌های گنج را باز کنند. با باز کردن این جعبه‌ها، بازیکنان توانایی تولید و خرج MOMO NFT‌ها را در زنجیره هوشمند Binance (BSC) به دست می‌آورند.

وبلاگ MOMO Mining

علاوه بر این، بازیکنان می‌توانند در استخراج MOMO شرکت کنند. استخراج MOMO فرآیندی است که در آن بازیکنان MOMO NFT‌های خود را برای کسب جوایز ترکیبی روزانه MBOX به اشتراک می‌گذارند. همچنین، بازیکنان می‌توانند KEYS را با قرار دادن در بخش «جعبه‌ها» پلتفرم استخراج کنند، یا بازیکنان می‌توانند KEYS را در بازار Mobox و مستقیماً از PancakeSwap خریداری کنند.

علاوه بر این، زمانی که بازیکن یک MOMO NFT دریافت می‌کند، استخراج MOMO به طور خودکار اتفاق می‌افتد. همچنین بازیکنان می‌توانند MOMO‌های Rare یا Epic خود را ارتقا دهند و قدرت هش خود را افزایش دهند. وقتی MOMO‌ها ارتقا می‌یابند، MOMO‌های اصلی سوزانده می‌شوند. بر این اساس، شرکت در ماینینگ MOMO به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا با ارائه آمار بالاتر، در بازی‌های مختلف در اکوسیستم رمزنگاری Mobox بسیار سریع‌تر پیشروی کنند.

همچنین، کمپ ماینینگ MOMO NFT تمام MOMO NFT‌هایی که یک بازیکن در اختیار دارد و کل قدرت هش آن‌ها را نشان می‌دهد. بعلاوه، بازیکنان می‌توانند هر توکن MBOX استخراج شده را از این بخش درخواست کنند. برای فروش MOMO NFT، به سادگی به بازار بروید و دستورالعمل‌ها را دنبال کنید. همچنین شایان ذکر است که برای فروش MOMO هزینه‌ای وجود دارد. با این حال، می‌توانید با فروش چندین MOMO با هم، در هزینه‌های تراکنش صرفه‌جویی کنید. علاوه بر این، شرکت در استخراج MOMO NFT تأثیری بر استفاده از MOMO NFT در هر یک از بازی‌های Mobox ندارد.

Block Brawler

حال، Block Brawler یک بازی نقش آفرینی (RPG) و «هیجان‌انگیز» در زمان واقعی است. بازیکنان می‌توانند با شرکت در کوئست‌ها، چالش‌ها و مبارزه، امتیازات، منابع، جواهرات مهارت و تجهیزات را جمع‌آوری کنند. این بازی هر دو حالت بازیکن در مقابل بازیکن (PvP) و بازیکن در مقابل محیط (PvE) را ارائه می‌دهد. به علاوه، بازیکنان می‌توانند استعداد‌ها و منابع جدیدی را با نرخی که با قدرت هش آن‌ها مطابقت دارد به دست آورند.

نتیجه‌گیری

ارز دیجیتال موبوکس (MBOX)، ارز بومی پلتفرم MOBOX بوده که در سال ۲۰۲۱ توسط تیمی حرفه‌ای با سرپرستی Vadim Kot ایجاد شد. شما می‌توانید این ارز را از طریق صرافی‌های معتبری مانند CoinEx و HitBTC تهیه کنید.

منبع: 

academy.moralis