صرافی آنلاین رمزارز
صرافی کامکس٫ خریدوفروش ارزدیجیتال٫

درباره ارز دیجیتال ILV چه می‌دانید؟

اگر می‌خواهید بدانید از کجا می‌توانید ارز دیجیتال ILV بخرید، بهترین صرافی‌های ارز‌های دیجیتال برای معامله در سهام ایلوویوم در حال حاضر Binance، OKX، DigiFinex، Bybit و Mandala Exchange هستند. ایلوویوم همچنین از NFT‌ها برای نشان دادن هر آیتم Illuvial و درون بازی استفاده می‌کند که می‌تواند در بازار‌های خارجی NFT نیز معامله شود. برای شروع کسب درآمد ILV و sILV، می‌توانید توکن را در Binance خریداری کنید و در پلتفرم سهام Illuvium شروع به شرط‌بندی کنید. همچنین می‌توانید توکن‌های شریک را در Flash Pools برای ILV به اشتراک بگذارید.

ارز دیجیتال ILV چیست؟

ارز دیجیتال ILV یک بازی جنگی فانتزی جهان باز است که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است. Illuvium که اغلب به عنوان اولین بازی AAA در اتریوم تبلیغ می‌شود، به نظر می‌رسد از طریق طیف وسیعی از ویژگی‌های جمع‌آوری و معامله، منبع سرگرمی را برای گیمر‌های معمولی و طرفداران سخت‌افزار DeFi فراهم کند.

ارز دیجیتال Illuvium یا همان طور که معمولاً به آن ILV می‌گویند چیزی نیست جز یک بازی نبرد فانتزی جهان باز که گفته می‌شود بر روی بلاک چین محبوب اتریوم ساخته شده است. نه تنها این، Illuvium اولین بازی AAA در پلتفرم اتریوم است که بر ارائه منبع سرگرمی به کاربران برای طرفداران سخت‌افزار DeFi و همچنین گیمر‌های معمولی از طریق طیف وسیعی از ویژگی‌های معاملاتی و جمع‌آوری تمرکز دارد.

ارز دیجیتال ILV

در دنیای ایلوویوم موجوداتی به نام ایلوویال زندگی می‌کنند که می‌توانند توسط بازیکنانی که در نبرد بهترین‌شان را به دست می‌آورند، دستگیر شوند و به سلامتی آن‌ها کمک کنند. از آن زمان به بعد، آن‌ها به بخشی وفادار از مجموعه بازیکنان تبدیل می‌شوند و می‌توانند در هنگام مبارزه با ماجراجویان دیگر به عنوان بخشی از گیم پلی ایلوویوم مورد استفاده قرار گیرند. این بازی تلفیقی بین یک بازی اکتشافی جهان باز و یک بازی نبرد PVP است. بازیکنان می‌توانند وقت خود را صرف کاوش در وسعت دنیای بازی یا ساختن تیم جانوران قدرتمند خود کنند. ارز دیجیتال ILV از سال ۲۰۲۰ در حال توسعه است و توسط یک تیم جهانی متشکل از بیش از ۴۰ نفر، از جمله بنیانگذاران، در حال ساخت است.

توکن ILV در اکوسیستم ایلوویوم کاربرد‌های زیادی دارد. این توکن اصلی است که برای پاداش دادن به بازیکنان برای دستاورد‌های درون بازی‌شان استفاده می‌شود، به بازیکنان حق می‌دهد تا سهم خود را از Illuvium Vault دریافت کنند و برای شرکت در اداره بازی از طریق سازمان غیرمتمرکز خودگردان ایلوویوم (DAO) استفاده می‌شود.

ایلوویوم چگونه کار می‌کند؟

اگرچه ایلوویوم دارای عناصر مبتنی بر بلاک چین است، اما بیشتر شبیه یک بازی ویدئویی تمام عیار است. از طریق یک برنامه دسکتاپ قابل دانلود قابل دسترسی است، اما همچنین دارای طیف وسیعی از برنامه‌های پشتیبانی‌کننده DeFi در اطراف آن است – از جمله مزرعه محصول و تبادل غیرمتمرکز.
بازیکنان در مناظر ایلوویوم بازی و با ایلوویال‌ها و سایر بازیکنان مبارزه می‌کنند، در ماموریت‌ها و چالش‌های روزانه و در خط داستانی مشترک آن شرکت می‌کنند.

از طریق کلاس و وابستگی آن مهمترین ویژگی‌های آن است، هر ارز دیجیتال ILV دارای تعداد زیادی ویژگی اضافی است که به تعیین قدرت آن در نبرد نیز کمک می‌کند، برخی از این موارد می‌توانند عبارتند از: آسیب حمله و سرعت حمله. ایلوویال‌ها با پیروزی قوی‌تر می‌شوند، می‌توان آن‌ها را با آیتم‌های درون بازی تقویت کرد و می‌توان آن‌ها را به یک فرم خاص «صعود» ارتقا داد – که از دو وابستگی همزمان بهره می‌برد.

هر ارز دیجیتال ILV توسط یک توکن غیرقابل تعویض منحصر به فرد (NFT) نشان داده می‌شود و می‌توان آن را آزادانه در پلتفرم‌های مبادلات خارجی و IlluviDEX بدون گاز معامله کرد. آن‌ها همچنین می‌توانند به اشکال قوی‌تر ترکیب شوند و در انواع معمولی، هولوگرافیک و هولوگرافیک تیره که به طور قابل توجهی کمیاب‌تر هستند وجود داشته باشند. این بازی دارای جریان‌های درآمدی متنوعی است که عمدتاً از خرید اقلام درون بازی، اجزای سازنده و… به دست می‌آیند. ۱۰۰٪ از این درآمد به عنوان پاداش برای کسانی که توکن‌های ILV را از طریق سیستم خرید ILV به اشتراک می‌گذارند، توزیع می‌شود.

عملکرد ایلوویوم

چه چیزی ایلوویوم را منحصر به فرد می‌کند؟

بر خلاف سایر بازی‌های مبتنی بر بلاک چین، ایلوویوم دارای یک محیط کاملاً سه بعدی است که بیش از ۱۰۰ ایلوویال منحصر به فرد در مناطق مختلف آن پراکنده شده است. هر Illuvial توسط تیمی از هنرمندان در سطح جهانی طراحی شده است و اطمینان حاصل می‌کند که برای بازیکنانی که به بازی‌های خرده‌فروشی با بودجه کلان عادت دارند جذابیت دارد.
فراتر از این، دارای تعدادی ویژگی است که به آن کمک می‌کند تا از سایر بازی‌های دارای بلاک چین و عناوین AAA متمایز شود. این شامل:

ادغام لایه ۲: اگر چه ارز دیجیتال ILV توسط اتریوم ایمن شده است، اما بر روی Immutable X (IMX) ساخته شده است – یک راه حل لایه ۲ که برای کمک به مقیاس کردن برنامه‌های کاربردی با عملکرد NFT طراحی شده است. با استفاده از قابلیت‌های Immutable X، ایلوویوم تضمین می‌کند که بازیکنان می‌توانند NFT‌های خود را با کارمزد گاز صفر و نهایی شدن تراکنش‌های آنی، ضرب و معامله کنند. بازیکنان در حین استفاده از IMX همیشه دارایی‌های خود را حفظ می‌کنند.

IlluviDEX: Illuvium دارای یک پلت فرم داخلی غیرمتمرکز (DEX) است که به درستی IlluviDEX نامیده می‌شود. این می‌تواند برای مبادله بدون اعتماد دارایی‌های Illuvium، از جمله Illuvial NFT‌ها استفاده شود. یک کارمزد ۵٪ از هر فروش کسر می‌شود و به صندوق جوایز برای سهامداران ILV وارد می‌شود.

کلاس‌های ایلوویوم

ایلوویوم شامل پنج کلاس مختلف است: Fighter، Guardian، Empath، Rogue و Psion. جزئیات دقیق تفاوت‌های آن‌ها هنوز منتشر نشده است. هنگام ایجاد یک تیم، هم افزایی کلاس و وابستگی باید در نظر گرفته شود، به خصوص در هنگام ایجاد کلاس‌های ترکیبی \”Ascended\”. برای مثال، یک Slayer از ادغام یک Fighter Illuvial با یک Rogue Illuvial به دست می‌آید. شما همچنین می‌توانید دو نفر از یک کلاس را با هم ترکیب کنید تا یک Illuvial بسازید که مهارت‌های قوی آن کلاس را دارد.

همانطور که در ابتدا ذکر شد، کریپتو یک بازار بسیار بی‌ثبات است و بسیار نامطمئن است. بنابراین، درک این واقعیت برای شما بسیار مهم است که مانند هر ارز دیگری در بازار کریپتو، ارز دیجیتال ILV نیز ریسک‌های خاص خود را دارد و تنها در صورتی باید سرمایه‌گذاری کنید که بخواهید آن ریسک‌ها را بپذیرید و همه ضرر‌ها را متحمل شوید. در صورت لزوم

حال سؤال این است، از کجا می‌توانید ایلوویوم بخرید؟ اجازه دهید در آن به شما کمک کنم. در حال حاضر، ایلوویوم در تمام صرافی‌های اصلی ارز دیجیتال در دسترس است، اما برخی از صرافی‌های محبوبی که ILV در آن‌ها فهرست شده است عبارتند از Binance، Mandala Exchange، OKEx، KuCoin و همچنین Hotcoin Global.

کلاس‌های ایلوویوم

سخن آخر

ایلوویوم در حال حاضر با انتشار ارز دیجیتال ILV و پلتفرم سهامداری غیرمتمرکز مالی (DeFi) سر و صدا، کشش و حجم معاملات زیادی ایجاد کرده است. قیمت ایلوویوم نیز از زمان انتشار خود رشد سالمی را نشان داده است. در حالی که مکانیزم گیم پلی شبیه به سایر بازی‌های بلاک چین مانند Axie Infinity است، ظاهر و عملکرد Illuvium از کیفیت بالایی برخوردار است.

منابع:

  • techstory
  • academy.binance
  • coinmarketcap
ممکن است شما دوست داشته باشید