صرافی آنلاین رمزارز
صرافی کامکس٫ خریدوفروش ارزدیجیتال٫

داده‌های آنچین چه هستند؟

پیشرفت‌های مداوم در فناوری می‌تواند ابزار‌های جدیدی را برای هر کسب‌وکاری فراهم کند تا بتواند رشد و مدیریت ریسک کسب‌وکار را مؤثرتر کند. با این حال، سرعت تغییر، نیاز به تطبیق مداوم سیستم‌ها و فرآیند‌ها را برای تضمین امنیت و کارایی افزایش می‌دهد. اگر وارد حوزه بلاکچین شده باشید باشید، احتمالاً با عباراتی مانند داده‌های آنچین روبه رو شده‌اید. در ادامه شما را با آن آشنا خواهیم کرد.

داده‌های آنچین

بسیاری از سازمان‌ها برای راه‌اندازی سفر تحول دیجیتال خود تلاش می‌کنند. مهم نیست که در کجای این فرآیند هستید، Anchin Digital Risk Solutions (ADRS) راه‌حل‌های فن‌آوری مشاوره ریسک ارائه می‌کند تا به شما کمک کند بر چالش‌های پیچیده مربوط به داده‌ها، سایبری و تحول دیجیتال غلبه کنید.

داده‌های آنچین به طور مداوم به عنوان یکی از \\\”بهترین\\\” شرکت‌های حسابداری در کشور، بهترین مکان برای کار در شهر نیویورک و ایالت نیویورک و بهترین شرکت حسابداری برای کار در سراسر کشور شناخته می‌شود. این شرکت خدمات کامل، با نزدیک به ۴۰۰ پرسنل، شامل ۵۶ شریک، بر اهداف مالی شرکت‌های خصوصی، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و افراد و خانواده‌ها با ارزش خالص بالا تمرکز می‌کند و طیف گسترده‌ای از گزارش‌های مالی، خدمات مالیاتی و مشاوره را ارائه می‌دهد. از جمله حسابداری و حسابرسی، برنامه‌ریزی مالیاتی و انطباق، اعتبارات مالیاتی و مشوق‌ها، مشاوره مدیریت و جانشینی، مشاوره استراتژی‌های رشد، انتقال و خروج، مشاوره تراکنش. خدمات مشاوره حسابداری مشتری؛ امنیت سایبری و راه حل‌های ریسک دیجیتال؛ و پشتیبانی دعاوی حقوقی، حسابداری قانونی و خدمات ارزشیابی.

داده‌های آنچین

زمینه‌های اصلی آنچین

تحول دیجیتال: با استفاده از مجموعه ابزار فناوری مبتنی بر هوش مصنوعی و تخصص عملیاتی و فناوری گسترده، تیم ADRS نیاز‌های عملیاتی فعلی، طرز فکر مدیریت را ارزیابی می‌کند و نیاز‌های آینده را پیش‌بینی می‌کند. ما به ایجاد نقشه راه به سوی یک تحول موفق و سودآور کمک خواهیم کرد. چه در حال بررسی یک سیستم ERP جدید باشید و چه بخواهید به سمت عملیات مبتنی برابر حرکت کنید، ADRS می‌تواند به کارآمد و مؤثر بودن انتقال کمک کند.

مشاوره ریسک: خدمات مشاوره ریسک ADRS صاحبان کسب و کار را قادر می‌سازد تا تصمیمات تأثیرگذار مبتنی بر ریسک را اتخاذ کنند. خواه شناسایی ریسک‌های کلیدی از طریق یک برنامه جامع مدیریت ریسک سازمانی باشد یا توسعه داشبورد‌های شاخص ریسک کلیدی، ADRS به رهبران احساس خطراتی را می‌دهد که واقعاً بر تجارت آن‌ها تأثیر می‌گذارد.

حسابرسی داخلی/SOX/انطباق: ما ارزیابی می‌کنیم که ممیزی داخلی و SOX می‌توانند بیشترین ارزش را برای شما به ارمغان بیاورند. ADRS خدماتی را ارائه می‌دهد که شامل نیروی انسانی و تخصص برای پیاده‌سازی استفاده از تجزیه و تحلیل‌های پیشرفته است تا ممیزی‌ها و فرآیند‌های داخلی را تا حد امکان کارآمد و مؤثر کند.

تجزیه و تحلیل پیشرفته: ADRS راهنمایی و ابزار‌هایی را ارائه می‌دهد تا به شما کمک کند درک جامعی از داده‌های خود به دست‌آورید.

بهینه‌سازی فرآیند آنچین

ADRS یک خط دید را به خطرات و فرصت‌های در حال ظهور توسعه داده است. راه‌حل‌های ما این قابلیت را دارند که ذهنیت مدیریت ضبط را از اسناد و داده‌های داخلی که از طریق آن مدل‌های شبیه‌سازی رایانه‌ای ایجاد می‌کنیم، به‌طور خودکار انجام دهند که به تیم ما و شما اجازه می‌دهد بهینه‌ترین و کنترل‌شده‌ترین فرآیند‌های تجاری را به صورت بصری «دیدن» کنند.

علاوه بر این، Anchin اخیراً در فهرست بهترین شرکت‌ها برای کار در ایالت نیویورک (شرکت‌های بزرگ) انجمن مدیریت منابع انسانی (SHRM) رتبه چهارم را کسب کرده است. Anchin در ۱۵ سال گذشته، از زمان آغاز به کار، در این لیست رتبه‌بندی شده است. این دوازدهمین سالی است که Anchin در فهرست بهترین مکان‌ها برای کار در نیویورک تجاری Crain’s New York City قرار می‌گیرد. علاوه بر این، Anchin بالاترین رتبه شرکت حسابداری و مشاوره در لیست ۲۰۲۱ کرین است.

Anchin زمان زیادی را صرف کار با مشتریان می‌کند تا به آن‌ها کمک کند تا از مشکلات رایج راه‌اندازی یک تجارت جلوگیری کنند. این ممکن است شامل مشاوره در مورد ساختار، استخدام، بودجه‌بندی، تفکر رو به جلو در مورد رشد، ایجاد برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدت و ایجاد بهترین شیوه‌ها باشد که شامل آمادگی برای ثبت نام در SEC به عنوان مشاور سرمایه‌گذاری می‌شود.

امنیت سایبری و بقای بازرسی SEC مسائلی هستند که بسیاری از مدیران جدید را شب‌ها بیدار نگه می‌دارند. هیچ چیز بدتر از یک نفوذ سایبری برای از بین بردن اعتبار و اعتبار یک مدیر و سرمایه او نیست. همانطور که قبلاً ذکر شد، نوسانات نیز یک نگرانی بالقوه است. این بیشتر به این واقعیت مربوط می‌شود که مدیران استارت آپ می‌خواهند اطمینان حاصل کنند که سرمایه‌ای را که جمع‌آوری کرده‌اند حفظ می‌کنند و می‌توانند بیشتر جذب کنند. آن‌ها می‌خواهند کسب و کار خود را بسازند، اما در عین حال، نمی‌خواهند به عنوان قمارباز بازار تلقی شوند.

آن‌ها می‌بینند که برخی از صندوق‌های بزرگ‌تر در زمانی که ما از طولانی‌ترین بازار صعودی سهام ایالات متحده در تاریخ عبور کرده‌ایم، با مشکلاتی مواجه هستند. اما چقدر دیگر می‌تواند ادامه یابد؟ روزنتال می‌گوید، بسیاری از استارت‌آپ‌ها نگران نوسانات هستند، زیرا نمی‌خواهند در مسیر اشتباه گرفتار شوند.

او می‌گوید که روند رو به رشد استراتژی‌های صندوق‌های رمزنگاری چیزی است که به عنوان یک حسابرس، Anchin هنوز در حال بررسی است. ما هنوز از نظر ارزش‌گذاری و نگهداری کاملاً مطمئن نیستیم. هر دو به بهبود ادامه می‌دهند، اما بسیاری از ارز‌های رمزنگاری شده در صرافی‌ها وجود دارند که تنظیم نشده‌اند.

تحلیل آنچین ارز دیجیتال
Anchin, Block & Anchin LLP. (PRNewsFoto/Anchin, Block & Anchin LLP)

پلتفرم‌های تحلیل آنچین ارز دیجیتال چگونه کار می‌کنند؟

پلتفرم‌های تحلیل داده‌های آنچین ارز دیجیتال در پنج مرحله کار می‌کنند: بازرسی، شناسایی، خوشه‌بندی، مدل‌سازی و نمایش بصری. در مرحله اول، پلتفرم‌ها بلاکچین را بازرسی می‌کنند، درست مانند هر کسی که می‌تواند این کار را انجام دهد. پس از آن، شروع به شناسایی یا برجسته‌سازی تمام داده‌های مورد نیاز مانند آدرس، مقادیر، قیمت گس و موارد دیگر می‌کنند. سپس، پلتفرم‌های تحلیل آنچین شروع به گروه‌بندی و به روز‌رسانی داده‌های بازیابی شده می‌کنند. پس از آن، با استفاده از تکنیک‌های خاص، شروع به ساخت مدل داده می‌کنند. در نهایت، داده‌های آنچین در نمودار‌های تعاملی، ساده و مفید نشان داده می‌شوند.

سخن آخر

در دنیایی که داده‌ها طلای جدید در نظر گرفته می‌شوند و بلاکچین در آستانه تغییر نحوه ذخیره و مبادله ارزش دیجیتالی است، نمی‌توان بر اهمیت تحلیل داده‌های آنچین تأکید نکرد. پلتفرم‌های مختلفی در چند سال گذشته ظاهر شده‌اند و تعداد زیادی از شاخص‌ها و مجموعه داده‌های کاربردی آنچین و آف چین را به کاربران خود ارائه می‌دهند. مشکلاتی وجود دارد که همه شاخص‌ها در طول زمان چشم‌انداز جامعی ارائه نمی‌دهند. با این وجود، پدیده تحلیل آنچین همچنان باقی است و احتمالاً با اتخاذ عمومی فناوری بلاک چین بیشتر رشد خواهد کرد.

منابع:

  • prnewswire
  • anchin
ممکن است شما دوست داشته باشید