صرافی آنلاین رمزارز
صرافی کامکس٫ خریدوفروش ارزدیجیتال٫

این زمستان کریپتو ماه ها طول می کشد تا به پایان برسد

چارلز هاسکینسون می گوید این زمستان کریپتو ماه ها طول می کشد تا به پایان برسد

 

چارلز هاسکینسون می‌گوید که زمستان کریپتو و ارزهای دیجیتال فرا رسیده است و بازار در فاز  ، خیابانی در خون  و  وحشت زده  است.

در همین حال هولگر زشاپیتز اقتصاددان آلمانی، معتقد است که اصلاح فعلی بیت کوین کمتر از سال 2020 است.

«اگر این اولین زمستان کریپتو شماست، پس خوش آمدید»

هاسکینسون به همه کسانی که قبلاً چنین دوره ای را در بازار تجربه نکرده بودند به زمستان کریپتو خوشامد گفت.

او گفت که بسیاری از این دوره‌های کاهش کریپتو را دیده است و گفت که این زمستان‌ها همیشه به طور غیرمنتظره از راه می‌رسند و همه در ابتدا دچار وحشت می‌شوند. و پس چند ماه معمولاً   کف بازار ، پیدا می‌شود و پس از آن زمان  طول می‌کشد تا بازار کریپتو دوباره به سمت بالا صعود کند.

این اقتصاددان می گوید سقوط کریپتو در حال حاضر غیرعادی نیست

هولگر زشاپیتز در توییتر به جامعه کریپتو یادآوری کرده است که سقوط آزاد بازار کریپتو که در حال حاضر اتفاق می افتد اولین مورد نیست و هیچ چیز غیرعادی در مورد آن از نظر تاریخی وجود ندارد.

همچنین گفت در حال حاضر، بیت کوین به عنوان ارز دیجیتال پیشرو در بازار  61 درصد از بالاترین اوج خود در نوامبر 2021 سقوط کرده است.

در سال 2020، زمانی که بیت کوین برای مدت کوتاهی به زیر 4000 دلار رسید، قیمت تقریباً 80 درصد کاهش یافته بود .

زمستان کریپتوی قبلی در اوایل سال 2018 اتفاق افتاد و تا سال 2021 ادامه داشت، زمانی که بیت کوین در ژانویه به 39700 دلار افزایش یافت و پس از اینکه تسلا بیت کوین را خرید و پرداخت های بیت کوین را شروع کرد، در آوریل به بالای 63 هزار دلار رسید.  چندان دوام نیاورد. ایلان ماسک آنها را با استناد به موضوع بحث برانگیز استخراج اثبات کار مرتبط با محیط زیست مسدود کرد.

اوایل امروز، بیت کوین به پایین ترین سطح 26300 دلار سقوط کرد، اما در حال حاضر به 28000 دلار بازگشته است و دومین ارز دیجیتال بزرگ اتریوم، زیر 2000 دلار است و با قیمت 1900دلار معامله می شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید