صرافی آنلاین رمزارز
صرافی کامکس٫ خریدوفروش ارزدیجیتال٫

ویتالیک بوترین، درباره زمستانی کریپتو میگوید

 

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران بلاک چین اتریوم، دوره های زمستانی کریپتو را زمان خوبی می داند تا ببینیم کدام پروژه ها واقعاً در دراز مدت پایدار هستند. بوترین این اظهارات را در جریان جشن ETHDenver، بزرگترین رویداد اتریوم در آمریکا که امروز (فوریه 2022) در کلرادو  آمریکا  به پایان رسید، به بلومبرگ گفت. ”  زمستان‌ها زمانی است که بسیاری از اپلیکیشن‌ها از کار می‌افتند و این موقعیتی است که  به آن‌هایی که پروژه‌هایی را در زمینه رمزنگاری می‌سازند کمک کند تا روی بهبود فناوری تمرکز کنند. زمستان در بازار کریپتو ، فرصتی است که مشخص میکندکه  کدام پروژه ها، مدل ها و تیم ها در بلندمدت پایدار هستند.

ویتالیک بوترین و زمستان کریپتو

بنیانگذار اتریوم بر این باور است که بسیاری از افرادی که عمیقاً درگیر ارزهای دیجیتال و به ویژه ساخت محصولات جدید هستند، از بازار نزولی استقبال می کنند. ویتالیک گفت که در زمان هایی که بازار کریپتو در اوج خود قراردارد ، باعث خوشحالی بسیاری از مردم می‌شود، اما پروژه های جدید نیز در همین زمان ها ، تمایل به سفته‌بازی دارند.

بنیانگذار اتریوم همچنین خاطرنشان کرد که بازارهای رمزارزها ،  دیگر ،  جدا از بازارهای سنتی نیستند. اکنون، بیشتر از قبل ، به نظر میرسد که بخشی از بازارهای مالی اصلی هستند.قیمت کریپتوکارنسی ها از زمان ثبت بالاترین رکورد در ماه نوامبر به شدت کاهش یافته است و در آن موقع شاهد رونق عظیمی بوده است.

بلومبرگ خاطرنشان می کند که مقدار زیادی از پول سرمایه گذاری شده در آخرین دوره افزایشی ارزهای دیجیتال ممکن است که یک شبه افراد زیادی را میلیاردر  کرده باشد. اما در بازار کریپتو ، سود یک نفر در اغلب موارد باعث ضرر و درد شخص دیگری است. «طرح‌های دستکاری بازار، ، اغلب در پروژه ایی  که توسط افرادی اجرا می‌شدند که فقط برای سود کوتاه‌مدت به بازار کریپتو وارد میشوند ، یافت می‌شد.» CoinGeckoابزاری که قیمت ارزهای رمزنگاری شده را ردیابی می کند، 12588 سکه را شمارش می کند. بوترین از رفتار بازار در سال گذشته متعجب شد و گفت مطمئن نیست که ارزهای دیجیتال وارد زمستان دیگری شده باشند  این  کاهش قیمت ها ، صرفاً منعکس کننده نوسانات بازارها به طور کلی است.

 

 

ویتالیک بوترین و دفاع حداکثری او از بیت کوین

 

ممکن است شما دوست داشته باشید