صرافی آنلاین رمزارز
صرافی کامکس٫ خریدوفروش ارزدیجیتال٫

ETH/USDT : احتمال نزدیک بودن یک حمایت

در این هفته قیمت اتریوم ، نسبت به قیمت پایانی هفته گذشته حدود 29 % کاهش داشته است. این دهمین هفته پیاپی از ماه آوریل است که بازار رمز ارزها با کندل های قرمز مواجه میشوند.

با محاسبه ضررهای جدید ، اتریوم از سقف تاریخی خود تا کنون 78.5 % از ارزش خود را از دست داده است و مارکت کپ کنونی آن به 124.85 میلیارد دلار رسیده است.

بسیاری از معامله گران به دنبال کشف یک محدوده حمایتی هستند تا بتوانند به کمک آن برای سیو سودهای معاملات فروش (sell order) و حتی ورود پلکانی به بازار اقدام کنند.

در تایم فریم روزانه و با بهره گیری از تئوری امواج الیوت ، میتوان مشاهده کرد که روند نزولی از موج چهرام عبور کرده و در حال تشکیل موج پنجم است.

مومنتوم تایم فریم روزانه در محدوده اشباع فروش قرار گرفته است و احتمال ایجاد یک سطح حمایتی در محدوده قیمتی 975 – 910 دلار بسیار قوی می باشد هرچند که در صورت وقوع این سطح حمایتی و با توجه به غالب بودن فاز خرسی ، و روند نزولی بر بازار ، ادامه روند نزولی را پس از این سطح حمایتی باید محتمل دانست .

اما در صورت واکنش قیمت به این محدوده ، نشانه ی روند افزایشی و ، تثبیت قیمت در بالای 1260 دلار خواهد بود و این موضوع تائید خوبی برای این سناریو خواهد بود.

از طرفی به این موضوع باید توجه داشت که ، بازار کریپتو کاملا تحت تاثیر تصمیمات فدرال رزرو آمریکا شده و با ادامه افزایش نرخ تورم ، پیش بینی می شود که فدرال رزرو سخت گیری های خود را افزایش دهد و این موضوع احتمال روند قرمز را بیشتر میکند .

قیمت اتریوم در زمان انتشار این مقاله 1115 دلار است.

بیانیه افشای ریسک:

از آنجایی که بازارهای مالی تحت فشار نوسانات بالایی قرار دارند و هر عاملی می تواند در آن نوسان ایجاد کند ، لذا تحلیل های ارائه شده در این سایت ، صرفا جهت اطلاع رسانی از فضای عمومی بازار ارائه می شوند و نظرات تحلیل گران هستند.لذا این مقاله تحلیلی هیچ گونه توصیه و پیشنهادی برای معامله نیست و صرافی کامکس هیچ گونه مسئولیتی در قبال معاملات کاربران ندارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید