صرافی آنلاین رمزارز
صرافی کامکس٫ خریدوفروش ارزدیجیتال٫

SOLANA : سولانا پس از تحمل ضررهای سنگین برای جبران آماده می شود

به نظر می رسد که سولانا پس از کاهش های اخیر و ایجاد ضررهای سنگین ، حرکت نزولی آن محدود شده و برای یک حمایت آماده می شود.

طی هفته گذشته سولانا با بیش از 30 درصد سقوط به 25.80 سنت رسید. این زیان سنگین باعث شده که قیمت هر کوین سولانا به محدوده قیمتی ای برسد که در جولای سال گذشته در آن معامله شده است.

در تایم فریم چهار ساعته همچنان سقف و کف های پائین تر در حال ایجاد شدن است و امواج نزولی در پی هم در حال رخ دادن است. با استفاده از اندیکاتور CCI با دوره 21 که از سری اعداد فیبوناچی است ، محدوده برگشت هر سقف را به خوبی شناسایی کرده است. 

با توجه به این موضوع رشد روز گذشته بازار همچنان یک اصلاح در نظر گرفته می شود چرا که قیمت صرفا تا محدوده تبدیل حمایت به مقاومت در رنج قیمتی 35.00 – 37.50 دلار پیش روی کرده و اکنون دوباره گارد نزولی را ایجاد کرده است. اندیکاتور نیز در حال خروج از اشباع خرید است.

تا زمانی که قیمت در زیر محدوده 35 – 37 دلار، قرار دارد احتمال ادامه کاهشی تا محدوده 21- 20 دلار مورد انتظار است.

در صورت رسیدن روند به این قیمت ، باید مراقب رفتار آن بود چرا که محدوده 21- 20 دلار آمادگی ایجاد حمایت بالایی را داراست

درزمان انتشار این مقاله قیمت سولانا 32.36 دلار است

بیانیه افشای ریسک:

از آنجایی که بازارهای مالی تحت فشار نوسانات بالایی قرار دارند و هر عاملی می تواند در آن نوسان ایجاد کند ، لذا تحلیل های ارائه شده در این سایت ، صرفا جهت اطلاع رسانی از فضای عمومی بازار ارائه می شوند و نظرات تحلیل گران هستند.لذا این مقاله تحلیلی هیچ گونه توصیه و پیشنهادی برای معامله نیست و صرافی کامکس هیچ گونه مسئولیتی در قبال معاملات کاربران ندارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید