صرافی آنلاین رمزارز
صرافی کامکس٫ خریدوفروش ارزدیجیتال٫

Cardano : خرید کاردانو هنوز با ریسک همراه است

پس از کاهش 14 درصدی کاردانو در هفته پیش ، در این هفته تحرکی را ثبت نکرد و همچنان در محدوده کلوز هفته پیش قیمت گذاری می شود.

با نگاهی مو شکافانه تر ، در تایم فریم چهار ساعته ، روند در محدوده کلیدی مهم 0.4550 – 0.4343 تحت حمایت واقع شده است. این سقوط ، شکست کف کانال صعودی را به همراه داشته است که رشد های اخیر تنها به منزله پول بک در نظر گرفته می شود.

مومنتوم که توسط اندیکاتور MACD مشخص شده است همچنان قوی تر بودن قدرت فروشنگان را نشان می دهد. 

پس از این حمایت بازار به مقاومت 0.545 – 0.5670 واکنش کاملا جدی نشان داده است.

با توجه به این که همچنان عدم شکست مقاومت در روند نزولی نشانه ادامه روند جاری است پس تا زمانی که مقاومت مذکور پا برجا بماند همچنان احتمال شکست حمایت از درجه بالایی برخوردار است.

شکست حمایت تعیین شده نشان از افزایش حجم های فروش دارد که در این صورت می توان اخطار کم ریسک تری را دریافت کرد. در صورت وقوع چنین رخدادی ادامه کاهش تا محدوده 0.3000 مورد انتظار خواهد بود.

بیانیه افشای ریسک:

از آنجایی که بازارهای مالی تحت فشار نوسانات بالایی قرار دارند و هر عاملی می تواند در آن نوسان ایجاد کند ، لذا تحلیل های ارائه شده در این سایت ، صرفا جهت اطلاع رسانی از فضای عمومی بازار ارائه می شوند و نظرات تحلیل گران هستند.لذا این مقاله تحلیلی هیچ گونه توصیه و پیشنهادی برای معامله نیست و صرافی کامکس هیچ گونه مسئولیتی در قبال معاملات کاربران ندارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید