صرافی آنلاین رمزارز
صرافی کامکس٫ خریدوفروش ارزدیجیتال٫

BTC :این حمایت بشکند، خرس ها دوباره به بازی وارد میشوند

قیمت بیت کوین با نزدیک شدن به سقف قیمتی هفته پیش با فروش شدیدی روبرو شد که نشان می دهد سرمایه گذاران به دنبال کسب سود هستند. این نوسان نزولی باعث شده است که اتریوم، ریپل و سایر آلتکوین ها نیز افت کنند.

قیمت بیت کوین از زمان بازآزمایی مجدد هفتگی 21050 دلار در 28 ژوئن، 5.5 درصد کاهش یافته است. عدم فشار خرید به این معنی است که خرس ها کنترل را به دست گرفته اند. در نتیجه، بیت کوین از پایین ترین سطح دوشنبه 20,482 دلار عبور کرده است و در حال حاضر به سمت پایین ترین قیمت دوشنبه گذشته در 19,612 دلار می رود، که از دیدگاه بازارسازان سطح قیمتی 19600 دلار هدف نقدینگی است.

سرمایه گذاران اکنون می توانند انتظار داشته باشند که روند نزولی تا 19600 دلار ادامه یابد. با این حال، گاوها باید صبور باشند، زیرا این اصلاح ممکن است به دلیل وجود شکاف ارزش واقعی یا همان ناکارآمدی قیمت (FVG) از 18514 دلار به 19120 دلار افزایش یابد، که نشان می‌دهد که وقوع قیمت‌هایی حتی پایین‌تر از تثبیت تاریخی بازار، نیز ممکن است.

تحلیل تکنیکال:

در تایم فریم یک ساعته ، قیمت گذاری همچنان از بازه 20 هزار دلار خارج نشده است. محدوده 19700 – 19500 حمایت کلیدی است و تا زمانی که شکسته نشود، می توان به صعود قیمت ها امیدوار بود ولی شکست این حمایت ، بازار خرسی را دوباره تقویت می کند.

در صورت شکست کانال نزولی ترسیم شده اخیر و تثبیت در بالای محدوده 20800 – 21050 ادامه یک روند صعودی دیگر محتمل خواهد بود.

بیانیه افشای ریسک:

از آنجایی که بازارهای مالی تحت فشار نوسانات بالایی قرار دارند و هر عاملی می تواند در آن نوسان ایجاد کند ، لذا در نظر داشته باشید که تحلیل های ارائه شده در این سایت ، صرفا جهت اطلاع رسانی از فضای عمومی بازار ارائه می شود و نظرات تحلیلگران هستند.و این مقاله تحلیلی هیچ گونه توصیه و پیشنهادی برای معامله نیست و صرافی کامکس هیچ گونه مسئولیتی در قبال معاملات کاربران ندارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید