صرافی آنلاین رمزارز
صرافی کامکس٫ خریدوفروش ارزدیجیتال٫

SOLANA : احتمال روند کاهشی سولانا

در روز جمعه 1 ژوئیه سولانا با 1.86 درصد کاهش نسبت به جلسه معاملاتی قبلی، با قیمت 32.1803 معامله شد.

معاملات آتی بیت‌کوین و اتریوم تقریباً 200 میلیون دلار نقدینگی را در شرایط فشار بازار افزایش داد

معاملات آتی بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) نزدیک به 200 میلیون دلارلیکوئیدی را به همراه داشت زیرا نوسانات در روز پنجشنبه شاهد شکستن قیمت ها در زیر حمایت ها بود.

بیت کوین در روز پنجشنبه، در بحبوحه سقوط گسترده در بازارهای اوراسیا به زیر 20000 دلار سقوط کرد، و سپس به 18650 دلار سقوط کرد. پس از آن فشار کوتاهی باعث شد که بیت کوین در ساعات اولیه آسیا در روز جمعه به بیش از 20900 دلار رسید که پس از آن به 19400 دلار کاهش یافت زیرا معامله گران سود های خود را از بازار نقد کردند.

حرکت نزولی روز پنجشنبه باعث شد بیش از 76 میلیون دلار در معامله خرید یا شرط بندی روی قیمت های بالاتر باطل شود.و این موضوع باعث فشار معاملات فروش در اوایل روز جمعه شد.

معاملات آتی در سایر ارزهای دیجیتال اصلی مانند سولاما ، آوکس و آواناچ را مانیتور کردیم ، هر کدام بیش از 5 میلیون دلار میزان لیکوئیدی را به همراه داشتند.

این نوسانات در اوایل این هفته در حالی رخ داد که بیشتر معامله گران در حال ارزیابی اظهارات بانک مرکزی آمریکا بودند به نظر میرسد که کاهش نرخ بهره در ماه های آینده توسط فدرال رزرو رخ ندهد.

در میان سرمایه‌گذاران نگرانی‌هایی در مورد تقاضای خرید و همچنین تورم آمریکا وجود دارد و فدرال رزرو و سایر بانک‌های مرکزی باید برای مدیریت و کنترل قیمت‌های قرمز» با احتیاط قدم بردارند.

در این میان سولانا به توجه به روند های نزولی در بازار کریپتو ، در حال کار بر روی پروژه های جدیدی همچون ساخت گوشی اندرویدی وب 3 خود است.آناتولی یاکوونکو می‌گوید تلفن سولانا جهشی است که گوگل و اپل انجام نمی‌ دهند.

سولانا موبایل  یکی از زیرمجموعه‌های تیم توسعه سولانا است و امیدوار است که با تلفن اندرویدی جدید خود به نام “Saga” که قرار است در اوایل سال 2023 منتشر شود، مشکلات تجربه کاربری Web3 را برطرف کند.

هفته گذشته، آناتولی یاکونکو، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Solana Labs، دستگاه تلفن همراه جدیدی را معرفی کرد که سیستم عامل Solana Mobile Stack (SMS) را اجرا می کند و بازاری برای برنامه های غیرمتمرکز Web3 دارد.

تحلیل تکنیکال:

سقوط دوباره قیمت در این هفته، نشان از فشار دوباره خرس ها به بازار دارد.

شکست کانال صعودی سولانا در مسیر روند نزولی احتمال شکل گیری یک الگوی مثلث همگرای کاهشی را نشان میدهد.

و تا زمانی که خط روند نزولی شکسته نشود ، باید ادامه روند کاهشی تا محدوده 21.80 – 20.70 دلار را نظر داشت.

بیانیه افشای ریسک:

از آنجایی که بازارهای مالی تحت فشار نوسانات بالایی قرار دارند و هر عاملی می تواند در آن نوسان ایجاد کند ، لذا در نظر داشته باشید که تحلیل های ارائه شده در این سایت ، صرفا جهت اطلاع رسانی از فضای عمومی بازار ارائه می شود و نظرات تحلیلگران هستند.و این مقاله تحلیلی هیچ گونه توصیه و پیشنهادی برای معامله نیست و صرافی کامکس هیچ گونه مسئولیتی در قبال معاملات کاربران ندارد.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید