صرافی آنلاین رمزارز
صرافی کامکس٫ خریدوفروش ارزدیجیتال٫

WallSt30 : وال استریت درحال افزایش زیان است

در روز جمعه، قراردادهای آتی سهام مرتبط با سه شاخص اصلی تقریباً 0.5 % کاهش یافت، همانطور که میدانید مدتی است که جامعه نگران چالش های اقتصادی پیش رو است، زیرا تصمیمات چندین بانک مرکزی از جمله فدرال رزرو آمریکا، اقتصاد را کند و چالشی است.

داده‌های ناامیدکننده اقتصادی در این هفته نیز به این نگرانی‌ها دامن زد، شاخص اصلی مخارج مصرف شخصی، در ماه می 2022 ، افزایش تورم به 4.7 % را نشان می دهد هر چند که افزایش قیمت ها می تواند کند باشد، اما همچنان به بالاترین حد خود در چند دهه اخیر نزدیک شده است.

به دنبال زیان های شدیدی که در نیمه اول سال برای همه شاخص های اصلی آمریکا، ایجاد شده است، شاخص S&P 500، شدیدترین افت خود را از سال 1970 به ثبت رساند.

همچنین بازده اوراق قرضه 10 ساله آمریکا نیز به پایین ترین حد 4 هفته اخیر رسید.

سود اوراق قرضه دولتی 10 ساله ایالات متحده به 2.9298% یعنی پایین ترین حد 4 هفته اخیر رسید. و این موضوع گواه اینست که ریسک پذیری به شدت کاهش یافته و اغلب به سمت دارایی های امن مانند اوراق قرضه روی آورده اند. این تغییرات نشان از افزایش فشار بر روی بازار سهام دارد.

تحلیل تکنیکی:

در تایم فریم یک ساعته پس از شکست خط روند صعودی و تثبیت یک روزه در زیر آن ، بازار در حال تثبیت پول بک است. شکست کانال خنثی ایجاد شده ، تریگری است برای افزایش فروشندگان و ادامه روند کاهشی تا محدوده های 29950 و 29400 واحد.

 

بیانیه افشای ریسک:

از آنجایی که بازارهای مالی تحت فشار نوسانات بالایی قرار دارند و هر عاملی می تواند در آن نوسان ایجاد کند ، لذا در نظر داشته باشید که تحلیل های ارائه شده در این سایت ، صرفا جهت اطلاع رسانی از فضای عمومی بازار ارائه می شود و نظرات تحلیلگران هستند.و این مقاله تحلیلی هیچ گونه توصیه و پیشنهادی برای معامله نیست و صرافی کامکس هیچ گونه مسئولیتی در قبال معاملات کاربران ندارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید