صرافی آنلاین رمزارز
صرافی کامکس٫ خریدوفروش ارزدیجیتال٫

BNB Chain پلتفرم DApp را با زنگ هشدار راه اندازی کرد

به گزارش cointelegraph

BNB Chain پلتفرم جدیدی به نام DappBay را برای کشف پروژه های جدید Web3 راه اندازی کرده است. DappBay به ویژگی جدیدی به نام زنگ هشدار قرمز مجهز شده است که سطوح ریسک پروژه ها را در لحضه ارزیابی می کند و به کاربران (DApps) هشدار می دهد. تا از میزان ریسک برنامه های غیرمتمرکز و قراردادها مطلع شوند.

هشدار خطر (Red Alarm) یک ابزار اسکن ریسک برای قراردادها است که توسط DappBay ارائه شده است وبه کاربران کمک می‌کند تا پروژه‌های پرخطر را شناسایی کنند تا از سرمایه‌گذاری‌های خود در برابر کلاهبرداری محافظت کنند. کاربران می توانند با وارد کردن آن قرارداد در ویژگی Red Alarm بررسی کنند که آیا آدرس قرارداد دارای نقص های منطقی یا ریسک و تقلب است یا خیر؟

گوندولین رجینا، مدیر سرمایه‌گذاری در BNB Chain، گفت که DappBay به جامعه BNB Beacon Chain اجازه می‌دهد تا با استفاده از داده‌های بازار، بهترین پروژه‌هایی را که به تازگی راه‌اندازی شده‌اند، مانند امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و  توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) فهرست و رتبه‌بندی کند. وی افزود که:مهم‌تر از همه، ویژگی هشدار خطر (Red Alarm) است که به کاربران کمک می‌کند تا یک قدم جلوتر از کلاهبرداران باشند؛ سیستم خطرات احتمالی مرتبط با پروژه‌ها را هشدار می‌دهد و به جامعۀ کاربری فرصت می‌دهد تا تصمیمات سرمایه‌گذاری آگاهانه را اتخاذ کند.»

هدف DappBay کمک به جامعه در درک روندهای بازار با به روزترین رتبه بندی پروژه ها و پیش بینی خطرات پروژه در زمان واقعی است. همچنین دارای ویژگی های دیگری است که به توسعه دهندگان DApp اجازه می دهد پروژه های خود را در DappBay لیست کنند.

 

علاوه بر این، DappBay لیست جامعی از پروژه‌های آینده محور را از قبل جمع‌آوری و خلاصه می‌کند و به کاربران این امکان را می‌دهد که اولین کسانی باشند که در مورد آنها باخبر می‌شوند.

متأسفانه خطر کلاهبرداری در فضای ارزهای دیجیتال بسیار رایج هستند. راه اندازی این پلتفرم جدید و ویژگی Red Alarm خبر خوشایندی است برای جامعه کریپتو است.

منبع گزارش: cointelegraph